Premietanie, diskusia a portfólio review s Aňou Struhárovou

9. január 2013 | 19:00

Vážení klienti, milí priatelia fotografie, pozývame Vás pozrieť si novú predajnú výstavu abstraktnej fotografie a detailu slovenskej fotografky Ani Struhárovej.

Fotografii sa venuje od štrnástich rokov. Absolvovala Masmediálnu komunikáciu na UCM a fotografiu na Katedre nových médií na VŠVU u Miloty Havránkovej. Posledné roky pôsobí v Bratislave ako reklamná imidžová a dizajnová fotografka. Je členom Asociácie Profesionálnych fotografov Slovenska /APFSR/.

V decembri 2009 jej Federácia európskych profesionálnych fotografov v Bruseli udelila titul QEP/ Qualified European Professional Photographer/ v ketegórii "ILLUSTRATIVE PHOTOGRAPY" a bola finalistkou v súťaži European Fine Art Photograph Of The Year 2009.

Zaoberá sa hlavne detailom každodenných vecí, fascinuje ju krása skrytá v obyčajnosti predmetov, ich umelecké a grafické stvárnenie vo fotografii.

Výstava Ani Struhárovej je predajná a ponúka v tomto predvianočnom čase možnosť originálneho a hodnotného darčeka.

Pozvánka na diskusiu a portfólio review 9.1.2013 (19:00h)

9.1.2013 (streda) o 19:00 Vás pozývame na stretnutie s Aňou Struhárovou u nás v PRO.Laika Gallery Restaurant. Aňa premietne aj nové fotografie, ktoré ešte neboli zverejnené a porozpráva o svojom vnímaní abstraktnej fotografie.
Ponúkame Vám zároveň možnosť konzultácií Vašich fotografií s autorkou. Príďte a získajte pohľad profesionála na Vaše fotografie.


 

Kde: PRO.Laika Gallery Restaurant, Palackého 14, Bratislava

Kedy: 9.1.2013 (streda) o 19:00 hod

Pozor, podmienkou účasti je registrácia na mail kotus@prolaika.sk a spätné potvrdenie Vašej účasti mailom vzhľadom na obmedzený počet účastníkov portfólio review. Do mailu napíšte, či sa registrujete na premietanie a diskusiu, alebo aj na portfólio review. Počet miest je obmedzený. Viac informácií na čísle 0910 939 159.